عشق

جذب عشق با قانون جذب-قسمت دوم

جذب عشق با قانون جذب-قسمت دوم

در ادامه قسمت قبلی  موضوع دومی که در این رابطه باید اشاره کنم این هست که متاسفانه باورهای معیوب در عمق ضمیر ناخودآگاه افراد نسبت به عشق و روابط ایجاد شده که هر چقدر تلاش می کنند که روابط بهتری داشته باشند باز هم این باورهای مخرب مانند دیواری در مقابلشان قرار می گیرد و آنان را از داشتن روابط خوب و ایده آل محروم می کند.

چرا که در واقع این ضمیر ناخودآگاه شماست تمام زندگی و سرنوشت شما را طراحی می کند. هر باوری که در ضمیر ناخوداگاه شما ثبت شده باشد دقیقا همان باورها را تجربه خواهید کرد.بسیاری از افراد از باورهای مخربی که دارند نا آگاه هستند. برای داشتن یک رابطه ی دل خواه و ایده آل حتما باید باورهای نورانی و زیبا در مورد روابط عشق و عاشقی داشته باشید. وگرنه در عمق باتلاق باورهای معیوب گیر خواهید کرد…

✅ برای شخص من بسیار جالب و جای تعجب هست. افرادی که در همین سایت و کانال اسرار ذهن هستند و با مباحث مهم مهندسی ذهن و موضوعات موفقیت و مثبت اندیشی آشنایی پیدا کردند باز هم به باورهای قبلی خود دامن می زنند و هیچ گونه تغییری درآن ها ایجاد نمی کنند.چه برسد به مردم عادی!!

? همین افراد و دوستانی که سوالات می پرسند عکس نوشته های جالبی روی پروفایل خودشان گذاشتند!! تک تک این عکس نوشته ها باورهای ذهنی افراد هست.وقتی شما یک عکس نوشته ای را روی پروفایل یا اتاق خودتان نصب می کنید ضمیر ناخودآگاه شما با قدرت پردازش بسیار بالا تکتک جملات اون عکس ها را بررسی می کند و در اثر تکرار تبدیل به باوهای ذهنی شما می شوند. این جملات زیر را در پروفایل اکثر مردم خواهید دید????????

⛔️ من به تنهایی عادت دارم. به اینکه واسه هیچکس مهم نباشم
? دختر یعنی غمگین ترین شادی دنیا
⛔️ عشق یعنی یک سوء تفاهم اشتباه
? عادت کردم به بغض ها یهویی میان خنده هایم
⛔️ من و غمم می سازیم تا ابد

دوستان عزیزم این نوشته ها در پروفایل شما نشان دهنده ی باورهای پنهان در عمق ذهن شماست.
شما بااین باورهای غالب ذهنی می خواهید یک رابطه ی زیبا را جذب کنید؟؟؟؟؟

 

جذب عشق

 

قانون باور در تمام کیهان و ساختار کوانتومی جهان هستی نفوذ دارد. هر باور شما یک ارتعاش مخصوصی از وجود شما به کائنات ارسال می کند و نظام آفرینش مانند یک آیینه ای عمل می کند که افراد -رویدادها-شرایط و لحظات مشابه با ارتعاشات شما را به خودتان باز می گرداند..

وقتی باور شما این باشد که عشق یعنی سوء تفاهم مطمئن باشید که همین را تجربه خواهید کرد.

✅ راز بسیار بزرگ:
ساختار کوانتومی و نظام مند جهان هستی به گونه ای طراحی شده که باورهای غالب ذهنی شما را تایید کند و به اثبات برساند.

وقتی شما باور دارید که دختر یعنی غمگین ترین موجود دنیا… مطمئن باشید که همین را تجربه خواهید کرد. ضمیر ناخوداگاه شما شرایطی را طراحی خواهد کرد که شما یک انسان کاملا غمگینی باشید و  اتفاقاتی برای شما روی خواهد داد که اکثر مواقع غمگین باشید.

یا اکثرا این باور را دارند که ازدواج کردن  باعث سخت شدن زندگی خواهد شد. افرادی هستند که جوک ها و لطیفه هایی برای ازدواج برای هم تعریف می کنند:????

 

❌بر اساس جدیدترین تحقیقات ، تنها ۲۰% از مردها عقل دارند! … مابقی همگی زن دارند❌

❌دختره با احساسات نامزدش بازي مي كنه، سه – صفر برنده ميشه!

 

حتی اگر در ظاهر صرفا برای خندیدن این جوک های منفی را تعریف کنید و شوخی کنید ولی بدانید که ضمیر ناخوداگاه شما شوخی  و جدی را درک نمی کند بلکه تک تک این جملات را در قالب یک باور در خودش ثبت می کند و در نهایت یک شکل منفی و مخرب نسبت به ازدواج و عشق در ذهن شما ایجاد می کند. و این تصاویر و باورهای ذهنی شما از عشق دقیقا برای شما اتفاق خواهد افتاد.

پس خواهش می کنم در قدم دوم سعی کنید تمام باورهای معیوب و مخربی که در زمینه ی عشق و عاشقی و روابط دارید را شناسایی کنید.
تمام عکس نوشته های منفی و انسان های منفی اطرافتان را که باورهای مخرب را خوراکی برای ذهن شما می سازند را از زندگی تان حذف کنید.
شما شایسته ی خدایی کردن در زندگی تان هستید. اجازه ندهید حتی کوچکترین باور منفی را در ذهن تان بکارند.

ادامه دارد…..

 

ارادتمند شما. میلاد پاکار❤️?

22 پاسخ
 1. فاطمه ابراهیمی
  فاطمه ابراهیمی گفته:

  سلام من با قانون جذب به هر چی که نا این سن برنامه ریزی کردم رسیدم.
  اما میخوام تجربه هامون به مخاطبین شما هم بگم.
  این قانون رو چیزی جدا از قدرت خدا ندانید چون به هدف تون نمی رسید
  ۲از هر چیزی بترسید .اون واقعه سرتون میاد. چون با ترس قدرت خدا را نادیده گرفته ابد. و خداوند به انچه که از ان می هراسی نیروی را میدهد که تو را نابود خواهد کرد.
  ۳ این روزها بت جدیدی رو افرادی که تازه کار هستند ساختن به نام کاینات و قانون جذب. فقط خدا خدا خدا
  ۴ استفاده از نیروهای خدادآید فقط در سایه حفظ خریم الهی امکان پذیر است.
  یعنی چون خداوندا نیروهای مثبت است. باید سبیه خدا باشی تا نیرو به کارت بیاد. یعنی فقط مراقبه روح رو نایب خدا خواهد کرد.

  پاسخ دادن
 2. مریم
  مریم گفته:

  سلام و ممنون از انرژیهای مثبت شما، سوالی داشتم ازتون، من و همکارم شش سال پیش آشنا شدیم و تصمیم گرفتیم ازدواج کنیم، با هم احساس خوشبختی میکردیم هر روز که بیشتر همدیگه رو شناختیم بیشتر مطمئن شدیم که جفت هم هستیم ولی با مخالفت خانواده ها مواجه شدیم، چون از دو شهر و فرهنگ مختلف بودیم، هر کاری کردیم نشد، الان بعد از شش سال با ۳۶سال سن مجبور به جدایی شدیم، راهی بود یا راهی هست که میشد مادر ایشون راضی بشه و دست از این مخالفت برداره؟

  پاسخ دادن
  • milad pakar
   milad pakar گفته:

   با سلام.

   وقتی مطمئن هستین که بهترین انتخاب رو انجام دادین و افراد خانواده یا دوستان مقاوت می کنند در مقابل این انتخاب صحیح شما ، بهترین راه این هست که با قدرت مسیر خودتون رو طی کنین.حتی اگه بقیه ناراحت بشن. چون شما مسئول ناراحتی دیگران نیستین.
   اگه باور داشتین که اون شخص بهترین انتخاب شماست باید بدون توجه به ناراحتی ها و حرفای دیگران با صلابت به زندگی خودتون ادامه می دادین.
   حتی اگه باعث جدایی شما از خانواده می شد.

   به مرور زمان ناراحتی ها کمتر می شد و خانواده هم می پذیرفتند این تصمیم شما رو.
   مطمئنا چون خود شماها هم دچار تردید و شک بودین و اعتماد به نفس نداشتین که این رابطه می تونه تا اخر ادامه داشته باشه، برای همین کار به جدایی کشید.
   اما اگه با تمام همه ی موانع باور می کردین که حتما کنار هم خواهین بود تا انتها ، قطعا همه ی موانع از بین میرفت.

   پاسخ دادن
   • مریم
    مریم گفته:

    سلام و درود بر شما، کاملا درست فرمودید، ما از انتخابمون مطمئن بودیم، و من کاملا به این ایده رسیده بودم و مطمئن بودم که اینقدر توانایی دارم که زندگیم رو بسازم، ولی متاسفانه جفت من در مقابل خانواده اش اعتماد به نفس نداره.

    پاسخ دادن
 3. پویا مازوری
  پویا مازوری گفته:

  با سلام و احترام خدمت جناب میلاد پاکار من خواستم یه خسته نباشید بگم خدمتتان و بی نهایت تشکر کنم از مطالب بسیار مفید و ضروری که در اختیار ما قرار میدین, در این سال جدید بهترین ها را برایتان ارزومندم اگر چه میدانم خودتان بهترین ها را میسازین….

  پاسخ دادن
 4. سایه
  سایه گفته:

  سلام آقای پاکار از مطالب فوق العادتون واقعا ممنونم …..میخواستم بدونم چطور میشه بعداز شکستهای متوالی بعضی رفتارها ک عامل شکست بودن رو شناسایی کرد و تغییرداد …بعد سوال دومم اینکه چطوریاس بعضی وقتا بااینکه با دید کاملا مثبت و ایمان به اینکه این رابطه میتونه یه رابطه عالی باشه ولی بعده مدتی همه چی بهم میخوره و شکست مهلکی ب شخص وارد میشه؟؟؟ممنونم اگه پاسخ بدین..

  پاسخ دادن
  • asrarzehn
   asrarzehn گفته:

   سلام و درود.

   همانطور که در فایل صوتی شکست با طعم الوئه ورا توضیح دادم هر شخص خودش میتونه درس های شکست های پی در پی رو شناسایی کنه.
   بهترین راه پرسیدن سوال از خودتون هست.
   از خودتون بپرسید که جهان هستی چه درسی برای من آماده کرده در این شکست؟
   چه نقطه ضعفی دارم که باعث این شکست شد؟

   در مورد ازدواج هم بدانید که دید مثبت داشتن دلیلی برای داشتن رابطه ی خوب نیست.
   مهمترین شاخصه برای ازدواج این هست که شما و شخص مقابل باید در تراز ارتعاشی همسان قرار داشته باشید.

   در مباحث بعدی به این موضوعات می پردازیم. موفق باشید

   پاسخ دادن
 5. نسرین
  نسرین گفته:

  سلام آقای پاکار من دو بار تو زندگیم شکست عشقی خوردم دو تا مرد وارد زندگیم شدن گول شون رو خوردم بدون ثبت ازدواجم رهام کردن و من بدون اینکه ازدواجی در شناسنامه ام ثبت بشه اسم زن بیوه رو یدک میکشم الان ۳۵ سالم میشه در سال جدیدی که بیاد متولد ۱۳۶۰ هستم چطور می تونم ازدواج موفق داشته باشم شوهر دلخواهم رو جذب کنم

  پاسخ دادن

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *