با درود
به ۵ روش میتوانید محصولات ما را خریداری نماييد.

۱- روش انلاين ?با مراجعه به سایت asrarezehn.ir و خرید اینترنتی محصول و یا محصولات مورد نظر از منوی محصولات و دانلود آن بلافاصله بعد از خريد.

۲- از طريق تلگرام?وجه محصول و یا محصولات مورد نظر خود را به شماره کارت ۶۳۹۳۴۶۱۰۲۳۴۱۱۷۸۴ به نام مهدی عابدینی نزد بانك سينا واریز نمایید و ۴ رقم شماره اخر کارت خود را به همراه نام محصول به شماره ۰۹۳۳۹۰۴۱۱۷۵ تلگرام نمایید. محصول از طریق تلگرام برایتان ارسال می گردد. تاکید میشود این شماره را ۰۹۳۳۹۰۴۱۱۷۵ در گوشی خود ذخیره کنید و سپس از طریق تلگرام پیغام بدهید.

۳- روش حضوری ? با مراجعه به دفتر موسسه اسرار ذهن و خرید محصول . به نشانی تهران – نارمک – خیابان جانبازان غربی (گلبرگ غربی تقاطع کرمان) – پلاک ۳۱۸ ساختمان ۲۰۰۰ طبقه ۳ واحد ۱۴

۴-روش پستي ?وجه محصول و یا محصولات مورد نظر خود را به شماره کارت ۶۳۹۳۴۶۱۰۲۳۴۱۱۷۸۴ به نام مهدی عابدینی نزد بانك سينا واریز نمایید و ۴ رقم شماره اخر کارت خود را به همراه نام محصول و ادرس كامل خودتان همراه با كد پستي را به شماره ۰۹۳۳۹۰۴۱۱۷۵ پيامك(SMS) نمایید. محصول از طریق پست پيشتاز برایتان ارسال می گردد.در نظر داشته باشيد ارسال محصول از طريق پست شامل افزايش هزينه ای حدود ۱۱۰۰۰ تومان مي باشد.

۵-از طریق ایمیل ?وجه محصول و یا محصولات مورد نظر خود را به شماره کارت ۶۳۹۳۴۶۱۰۲۳۴۱۱۷۸۴ به نام مهدی عابدینی نزد بانك سينا واریز نمایید و ۴ رقم شماره آخر کارت خود را به همراه نام محصول و ادرس ایمیل خود را به این نشانی info@asrarezehn.ir ارسال نمایید. لینک دانلود محصول از طریق ایمیل برایتان ارسال میگردد.

 

 

با تشکر ، موفق و پیروز باشید .
تيم اسرار ذهن دات آي آر
asrarezehn.ir