قانون جذب سریع

قانون جذب سریع

 

Untitled2

 

Untitled

سلام دوست خوبم.میلاد پاکار هستم در اینجا می خوام که کل زندگی تو دوست خوبم رو دگرگون کنم. همونطور که زندگی خودم رو زیر و رو کردم

قانون جذب- قانونی هست که خداوند با اون تمام خلقت رو آفرید- تک تک رویدادها و اتفاقاتی که در مسیر زندگی ما رخ میده همگی بر اساس محاسبات کیهانی و قانون جذب رخ میده. هیچ شانس و تصادفی در جهان هستی وجود نداره.

زمانی که درک کنی افکار تو و ارتعاشات تو چگونه تک تک لحظات زندگی تو رو خلق میکنه واقعا از درک عظمت قانون جذب حیرت زذه خواهی شد.

اینکه بتونی تمام آدم های اطرافت رو عوض کنی- رفتار اونها با خودت رو تغییر بدی-پیشنهادات شغلی که بهت میشه رو بهبود ببخشی- هر هدفی که دوست داری رو به سمتش حرکت کنی و جذبش کنی-هر لحظه خدا رو بیشتر احساسش کنی- از لحاظ مالی رشد کنی-تسلط داشته باشی روی تمام اتفاقات زندگی خودت- اینها واقعا معرکه هست دوست خوبم. بی نظیره . و تو لیاقت این رو داری که به تمام اینها برسی

دوست من شاید کتابهای زیادی در زمینه قانون جذب و موفقیت مطالعه کرده باشی- و حتی در همایش های مختلفی شرکت کردی اما هنوز به تغییرات مد نظر خودت نرسیدی!! علتش رو میدونی چیه؟تئوری گویی و کلی گویی!!!  

آره دوست من- همه جا از قانون جذب حرف میزنن – همیشه بهت گفتن که باورهات رو عوض کن تا زندگیت عوض بشه.اما چرا نپرسیدی که چطوری باورهای خودم رو عوض کنم؟ چرا نپرسیدی که روشش رو بهم یاد بدین!!

همیشه بهت گفتن که تجسم خلاق انجام بده! اما هیچ وقت بهت نگفتن که هر تجسمی نمیتونه تو رو به اهدافت برسونه و خیلی حرفای قشنگ دیگه ای رو خوندی و شنیدی که هیچ تاثیر مثبتی در زندگی تو نداشته.

 

اما من تصمیم گرفتم که بسیاری از اسرار قانون جذب رو بصورت کاملا عملی و تکنیکال به تو دوست خوبم آموزش بدم. تکنیک هایی که تضمین میکنم به مرور زمان زندگی تو رو متحول خواهد کرد.

 

1110 (1)

شاید بارها  تصمیم گرفتی شروع کنی و زندگی خودت رو تغییر بدی ولی بازهم به جایی نرسیدی- چون روشش رو یاد نگرفته بودی. اما این جا نقطه ی عطفی در زندگی تو دوست خوبم خواهد بود. به امید خدا یک سری تکنیک های قدرتمندی رو به تو دوست خوبم یاد خواهم داد که افسار زندگی خودت رو در دست بگیری و یک بار برای همیشه خالق زندگی رویایی برای خودت باشی.

چه چیزی در این کارگاه یاد می گیرم:

 

? مدارات ارتعاشی (بصورت تخصصی)

در جهان هستی یک سری مدارات ارتعاشی وجود داره که هر شخص بر اساس  فرکانس های خودش در این مدارات قرار میگیره. منابعی که هر شخص به اونها دسترسی داره محدود به این مدارات هست. فرضا کسی که فقیر هست در مدار فقر قرار داره و تا زمانی که از این مدار خارج نشده نمیتونه پیشنهادات شغلی و مسیرهایی رو جذب کنه که اون رو به ثروت برسونه! حالا سوال اینجاست که چطوری مدار خودمون رو تغییرر بدیم؟

در اینجا تو دوست خوبم با عمیق ترین مفاهیم مدارات ارتعاشی بصورت کاملا حرفه ای آشنا میشی و روشی های بی نظیری رو یاد میگیری که در نهایت باعث تغییر مدار و دسترسی به منابع عشق و ثروت و فراوانی الهی خواهد شد. زمانی که تونستی مدار کنونی خودت رو عوض کنی کل روند زندگی تو هم تغییر میکنه. با درک این مبحث بهت قول میدم که شگفت زده خواهی شد و یک سری مفاهیم رو برای اولین بار درک خواهی کرد وو رفتار جهان هستی رو کاملا درک میکنی و در نهایت خالق زندگی زیبای خودت خواهی شد

? مدیتیشن تبتی-هندی ( برای اولین بار در جهان)

این یک تکنیک خارق العاده هست که برای اولین بار توسط خود من ابداع شده. در مسیر رسیدن به اهداف همواره یک سری موانع درونی مثل افکار و باورها و ترس ها وجود داره و همچنین موانع بیرونی هم سدی در رسیدن به اهداف ما هستند. در این مدیتیشین بی نظیر با پاکسازی چاکراها و متصل شدن به ۲ انرژی کیهانی تمام این موانع درونی و بیرونی رو از بین خواهی بود.

? ایجاد و حذف باور با تکنیکهای تنفسی( اولین بار در جهان)

همیشه این رو شنیدی که باورهای تو خالق زندگی تو هست. اما هیچ وقت نپرسیدی که چطوری باورهای خودم رو عوض کنم؟

دوست خوبم یک تکنیک بسیار خارق العاده ای رو یاد میگیری که میتونی هر نوع باوری رو در ذهنت نصب کنی و هر باور معیوبی رو هم حذف کنی. همچنین چون در این تکنیک قدرتمند از تنفس استفاده میشه- باعث جذب پرانای کیهانی خواهد شد که انرزی الهی رو کاملا احساس خواهی کرد.

? افشای راز تجسم خلاق

قوی ترین ابزار ما در جهت رسیدن به اهداف تجسم خلاق هست. اما آیا هر تجسمی میتونه در ضمیر ناخوداگاه تاثیر بزاره؟ در این قسمت روش فوق العاده ای رو برای تجسم یاد میگیری که به راحتی با استفاده از قدرت تجسم خلاق به سمت اهداف خودت حرکت کنی. متد قدرتمندی که درر هیچ کتاب  و هیچ جایی وجود نداره.

? تکنیک همراه سازی ضمیرناخودآگاه

تا زمانی که ضمیر ناخوداگاه تو  نپذیره که به سمت هدفت حرکت کنی تو نمیتونی به هدفت برسی. همیشه در جدال بین خوداگاه و ناخوداگاه این ضمیر ناخوداگاه هست که پیروز میشه. پس باید روشی رو یاد بگیری که ضمیرناخوداگاه خودت رو با خودت همراه کنی تا خالقی برای اهدافتت باشی. در اینجا یکی از بی نظیر ترین تکنیک های NLp برای همراه کردن ضمیر ناخوداگاه رو یاد میگیری که واقعا لذت خواهی بود.

? تسریع کننده های جذب

انجام دادن یک سری کارها و رفتارها باعث افزایش انرژی و ارتعاش درونی میشه که در نهایت منجر به تسریع جذب و رسیدن به هدف ها میشه. در اینجا روش هایی رو یاد میگیری که به راحتی مسلط بر قانون جذب بشی و روند جذب اهدافت رو تسریع ببخشی

? ترمز دستی های قانون جدب

یک سری رفتارهایی رو هر شخص انجام میده و آگاه نیست که این رفتارها باعث عدم جذب هدف میشه و اون رو در زندگی عادی خودش حبس میکنه. به بررسی تمام این رفتارهای معیوب می پردازیم و تو دوست خوبم کاملا یاد میگیری که چه کارهایی رو نباید انجام بدی تا سریعتر به اهداف زیبای خودت برسی

✅ ارائه ی دستور العمل جذب در ۴۲ روز برای هر نوع هدفی:

تک تک این تکنیک هایی که یاد میگیری برای ۴۲ روز برنامه ریزی شده که در این ۴۲ روز شاهد دگرگونی های عظیمی در زندگی خودت خواهی بوم.تمام لحظاتت سرشار از فراوانی و عشق خدا میشه و قدرت خدایی کردن در زندگی خودت رو تجربه خواهی کرد.

 

buy-link-17(1)

 

4 پاسخ ها
 1. سمانه
  سمانه می گوید:

  با سلام خدمت همه خوانندگان عزیز
  دوستان عزیزم، من از وقتی با قانون جذب آشنا شدم خیلی خوشحال و سرزنده شدم و همیشه سعی میکردم به آن عمل کنم اما از همان روز اول چند سوال بود که ذهنم را مشغول کرده بود، تا اینکه امروز جواب آن ها را پیدا کردم. شاید برای همه کسانی که اولین بار با این مفاهیم آشنا شوند این سوال ها مطرح شود.

  دوستان عزیزم/ ای کسانی که ایمان دارید/ حواستان باشد قانون جذب به آرامی ایمانتان را ضعیف نکند.
  من همیشه برای آقای پاکار آرزوی خوشی و خوشبختی دارم واقعا حرف ها و صحبت های ایشان خیلی برایم مفید واقع شد اما این قانون خیلی ظریف است و درک عمیقی میخواهد .
  از آقای پاکار خواهشمندم این قانون را مطابق اعتقادات ما شرح دهند و طوری نشود که خدایی نکرده باعث تضعیف ایمان شود. با تشکر فراوان

  پاسخ دادن

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 5 =