ابهامات قانون جذب

ابهامات قانون جذب

 

چندسالی هست که مبحث قانون جذب در ایران در سطح عموم در حال انتشار هست.افراد زیادی هستند که با برگزاری همایش ها و کلاسهای آموزشی سعی در آشنایی مردم با این قوانین دارند.اما در این بین اشخاصی هم هستند که مطالبی رو گاها اشتباه یا ناقص به خورد مردم می دهند. مطالبی که ناشی از عدم درک صحیح آنان از قوانین جهانی جذب هست.

بعضی از مطالب اگه بصورت اشتباه به مردم گفته بشه باعث ناامیدی و گمراهی و افسردگی آن ها خواهد شد.

 

من ،میلاد پاکار بخاطر رسالتی که برای خودم مشخص کردم و افشاگری های بسیار زیادی که تا کنون در مورد  قوانین ارتعاشی انجام دادم، وظیفه خودم می دانم که در هر صورت موارد صحیح را به مردم ارائه کنم که مسیر زندگی آن ها را به سوی تعالی و رشد و موفقیت شخصی میسر سازد.

 

سالهاست که تحقیقات زیادی در مورد قوانین الهی کائنات داشتم و تجاربی که از تحقیقاتم بدست آوردم بسیار ارزشمند بوده برای من. در مسیر تحقیقات گسترده ی خودم بعضا به ابهامات و موارد ناصحیحی برخورد می کردم که بعضی از افراد که اسم استادی را به یدک می کشند آن ها را وارد ظرف ذهنی مردم می کردند غافل از اینکه این چنین مباحث می تواند باعث تباهی زندگی و نا امیدی مردم شود.

مبحث قانون جذب بسیار بسیار مهم هست و هیچ کس نمی تواند خارج از قانون جذب زندگی کند. تمام جزئیات زندگی اشخاص بر اساس همین قانون جذب در حال طراحی شدن هست.

اما در ایران قانون جذب واقعی  در سطح مردم بسیار بسیار کم شناخته شده.و اکثر مطالبی که در حوزه قانون جذب به مردم گفته می شود یک سری جملات کلی هست که در کتاب ها و فیلم های قانون جذب وجود دارد. غافل از اینکه قانون جذب اصلی بسیار ظریف و حساس هست و یک جمله ی اشتباه می تواند باعث عدم درک صحیح مردم از قانون جذب شود.

یکی از مطالب اشتباهی که در سطح بسیار گسترده در اکثر همایش ها و کلاس های قانون جذب به مردم گفته می شود این هست که ، شما درخواست های خودتان را به کائنات ارائه کنید و سپس رها کنید. و همه چیز را به عهده ی کائنات بگذارید. در این صورت اهدا شما در زمان مخصوصی جذب خواهد شد!!!

همین یک جمله ی به ظاهر قشنگ و ساده، باعث افسردگی بسیاری از افراد شده. من هر روز تعداد زیادی پیام دریافت میکنم که سوال می کنند ما طبق گفته ی فلان استاد یا فلان سایت اهداف و درخواست های خودمان را به کائنات سپردیم ولی بازهم چیزی حاصل نشد!!!

 

در فایل صوتی که برای شما دوستان خوبم آماده کردم، در این مورد توضیحاتی را خواهم داد تا این چنین مطالب بی پایه و اساس از  ذهن شما پاک شود و با درک بهتری از قوانین ارتعاشی خالق دنیای زیبای خودتان باشید.

و این جمله ی من همیشه در یادتان بماند که:

درک قانون جذب از خود قانون جذب بسیار مهم تر هست…

 

این فایل صوتی ارزشمند را با دقت گوش کنید و نظرات و سوالات خودتان را مطرح کنید.همچنین برای اینکه جریان عظیمی از عشق الهی وارد زندگی زیبای شما شود، با احساس قلبی خودتان این فایل صوتی را به دیگران هدیه کنید.

 

برای دانلود رایگان فایل صوتی کلیک کنید

31 پاسخ ها
 1. امیر
  امیر می گوید:

  با درود اقای پاکار من چند وقتی هست که با تمام وجود به خواسته ام فکر میکنم و درراه رسیدن به اون تلاش میکنم ولی چند وقتی هست دوچار بی حوصلگی و کلافگی شدم که قبل کمتر دچار این حالت میشدم حالا میخواستم ببینم این موضوع به دلیل دور شدن از خواستم هست یا نزدیکی به اون با تشکر

  پاسخ دادن
   • سحر قربانیا
    سحر قربانیا می گوید:

    ببخشید اگه امکانش هست اینجا مطرح نکنم راهه دیگه ای وجود نداره؟راجع مشکلم با همسرم هستش.واقعا نیازمند راهنمایی شما هستم.ممنون میشم.

    پاسخ دادن
     • سحر قربانیا
      سحر قربانیا می گوید:

      سلام آقای پاکار
      من بی صبرانه منتظره جواب شما هستم من به ایمیلی که داده بودن مشکلمو مطرح کردم اما جوابی دریافت نکردم.میشه محبت کنید و جواب بدید.ممنون میشم.

     • سحر قربانیا
      سحر قربانیا می گوید:

      سلام دوباره جناب آقای پاکار متاسفانه جواب من ارسال نشده ایمیل و بارها چک کردم،پس همین جا خلاصه دوباره میگم،من مدت ٨ساله با یک آقایی هستم که از اول قصد ازدواج داشتیم و خونواده هامون بخصوص خانواده ایشون مخالف بودن شرایط پیچیده ای که گنجایش نداره اینجا عنوان کنم چون طولانی میشه،ایشون حتی حاضر بود با وجود مخالفت خانواده باهم ازدواج کنیم تا اینکه بعده حدود چند سال،سال ۹۳ خانواده ایشون رضایت دادن که رسمیش کنیم اما متاسفانه پارسال بعد از عید یک مشکلاتی بوجود اومد که نمیتونم بگم و ایشون افتاد رو دنده لج چون سره جنگ پیدا کرد و کلی پشت سرم بدگویی کرد و خانواده اش بخصوص مادرش کع از خدا خواسته بودن دوباره برگشتن سر موضع مخالفت و خودشون هم از ازدواج منصرف شدن جوری که میگه دیگه راه برگشتی نیست البته اینم بگم که صیغه محرمیت محضری هستیم باهم،خلاصه خیلی اذیتم کرد چون عصبانی بود یه مدت کوتاه یک الی دو ماه از هم دور بودیم تا دوباره برگشتیم به هم،طوری خانواده اش در جریان نیستن،ایشون بهم اویل میگفت دیگه دوستم نداره دوبار هم خواست ترکم کنه که سر آخر خودش اعتراف کرد که با همه اون داستانها هنوز عاشقمه و نمیتونه ازم بکنه ولی نمیتونه هم ازدواج کنیم دیگه میگه رو پات وایستا،خیلی مستاصل شدم از طرفی واقعا دیگه نمیتونم مردی جز اونو بخوام،یک وقتا فکر میکنم اگه هم ارتعاش نبودیم چطور دوباره بعد از اون همه سختی و از بین رفتن پرده ها هنوز با همیم،واقعا نمیدونم چیکار کنم.اگه مثله گذشته واسه ازدواج مصر بود امیدی داشتم اما یکساله دارم صبر میکنم و کارم شده دعا و گریه.نمیدونم رهاش کنم ببینم چی میشه یا بازم منتظر باشم مثه اون دوباری که خواست بره و برگشت بازم میاد.میدونم هنوزم خیلی دوستم داره،چیکار کنم آقای پاکار شرایط سختی دارم.همین دیشب گفت محرمیتمون رو فسخ کنیم چون باید اونجوری منو از خانواده اش مخفی نگه داره چون دیگه منو نمیپذیرن.شاید بگید خیلی احمقم منی که انقدر غرور داشتم و این حرفارو میشنوم و موندم هنوز تو این سالها با همه شرایط هم ساختیم اما واقعا دیگه کمآوردم،یعنی ما هم ارتعاش نبودیم که کار به اینجا کشید.؟ازتون راهنمایی میخواستم.ممنون میشم جواب این خواهره غریبتون رو بدید.

     • milad pakar
      milad pakar می گوید:

      سلام و درود.
      اینطوری که مشخه این رابطه به ازدواج ختم نخواهد شد چون طرف مقابل رغبتی به این کار نداره. پس بهتره که رها کنین این رابطه ی مسموم رو که هر روز بهتون ضربه میزنه.
      اگه واقعا فکر می کنین این شخص میتونه شما رو خوشبخت کنه و رابطه ی ایده ال شما رو فراهم کنه ، میتونین باهاش ادامه بدین ولی اگه نه ، بهتره که هر چه سریعتر خلاص کنین خودتون رو از این رابطه .

      نگران تنهایی نباشین…با تمرین های جذب عشقی که در سایت نوشته شده می تونین به راحتی رابطه ی قشنگ تری رو جذب کنین.

      مهم این هست که افرادی که به شما احساس بد و منفی میدن رو از زندگیتون حذف کنین.

      روی خودتون و افکارتون کار کنین. این روابط ناخوب ناشی از باورهای عمیق نادرست در ذهن شماست که جاذب این شرایط میشه. یه مدت روابطتتون رو با همه کنسل کنین و فقط روی خودتون کار کنین تا افراد بهترین رو به زندگی خودتون جذب کنین.

 2. مهتا
  مهتا می گوید:

  سلام و خسته نباشید. انسات میتونه با فکر کردن به شخصی و فرستادن امواج ارتعاشی خودش کاری کنه که اون فرد رو به زندگی خودش بکشونه.البته ممکنه اون فرد برای شما مناسب نباشه اما امکان پذیره. من اشخاصی رو در زندگیم جذب کردم که حتی اون ها من رو نمیشناختنند. مغز انسان قدرت فوق العاده ای داره.فرض کنیم شما به شخصی علاقه مند هستید به نظر من ارزششو داره که وارد عمل بشید و بهش انرژی بدید و امکان دیدار شما فراهم بشه و دقیقا حس عشق شما به اون منتقل میشه و امکانش زیاده که او رو هم به شما علاقه مند کنه. در این راه نشونه ها به شما میگن که برای پیشروی چی کار کنید.

  پاسخ دادن
  • milad pakar
   milad pakar می گوید:

   سلام.

   من اصل روی شدن یا نشدن این موضوع بحثی نکردم.
   بلکه فرض کردیم که صد در صد این موضوع شدنی هست…ولی شما حق ندارین کسی رو که علاقه ای به شما نداره رو به سمت خودتون جذب کنین.
   مگر اینکه اون شخص ب اشتیاق و اختیار خودش علاقمند به شما بشه.

   وگرنه وارد شدن به حیطه اختیارات یک شخص تخطی از قوانین ارتعاشی هست و کارمای بسیار سنگینی رو برای شخص خواهد داشت.
   لطفا با دقت فایل صوتی رو گوش کنید.

   موفق باشید

   پاسخ دادن
   • زهره
    زهره می گوید:

    اقاي پاكار من اعتقاد شخصيم اينه كه اگر اين فرد ارتعاش هاي متفاوتي با من داشت هرگز دل من و ذهن من درگيرش نميشد و همچنين اينكه اين فرد منو نديده و من هم دخترم شايسته نيست من بخوام اقدام كنم اگر اينطور بود پسر هم نبايد خواستگاري ميرفت و همگي دست روي دست ميگذاشتن و ميگفتن اگر كسي هم ارتعاش ما باشه پيدا ميشه و به نوعي ازدواج صورت ميگيره حالا زماني كه مرسومه مرد بايد پيش قدم بشه و حق داره عاشق بشه تكليف دختري كه عاشق شده چيه؟چرا بالفرض مردا نميگن كه چرا برم خواستگاري اين دختري كه عاشقشم بذار صبر كنم يكي مثل اون نصيبم بشه اين يعني اصل رو رها كنيم به فرع تكيه كنيم هركسي به نوعي منحصر بفرده شايد هزاران فرد مثل عشق من وجود داشته باشه اما من همين فرد رفته توي دلم و از منطق هم بخوايم پيروي كنيم بايد با اون فرد تفاهم و سازشي وجود داشته باشه اينو قبول دارم اما كسي كه با نيروي ذهنش يك فرد رو بتونه جذب كنه طبيعتا ميتونه با همون ذهنش هم زندگي ايده عالي در كنار همسرش بسازه…پيشاپيش تشكر از توجه و راهنمايي شما

    پاسخ دادن
    • milad pakar
     milad pakar می گوید:

     با سلام.

     شما چون شخصی رو در ذهن دارین و برای همین یک احساس وابستگی به اون شخص در درون شما وجود داره طبیعی هست که کمی مقاوت داشته باشید در مورد قانونی که بهش اشاره کردم.
     ببینید ازدواج بدون آشنایی قبلی یعنی هندونه ی در بسته!!!
     ازدواج انقدر مهم هست که قبل از خواستگاری رفتن باید بر اساس فرهنگ های خانواده ها، دختر و پسر باهم آشنایی کاملی داشته باشند. در حین این آشنایی هست که شخص درک میکنه که طرف مقابلش هم ارتعاش هست یا نه….
     دختر و پسر هم فرقی نداره. هر شخصی قبل از ازدواج باید طرف مقابلش رو کامل آنالیز کنه.

     و اینکه فکر کنین شما توان تغییر فرایندهای ذهنی و باورهای کسی رو دارین سخت در اشتباه هستین. نمیتونین با این پیش فرض جلو برید که چون من شخصی رو جذب می کنم پس توان تغییر باورها و دیگاههاش رو هم دارم!!!

     این ها مواردی هست که بسیاری از جوان های کشور رو به رابطه ای می کشونه که بعد از مدتی محکوم به شکست هستند.

     آیا می دونستین که خیلی از افرادی که ازدواج اشتباهی داشتند دقیقا مثل شما خودشون رو توجیه می کردند؟
     آیا می دوسنید که هزاران بهانه می آورن که اون شخصی که بهش وابسته هستند رو بهتر از همه جلوه بدند؟

     اینها همگی تله های ذهن هست…امیدوارم با درک بهتر و ذهنی باز مطالب رو مطالعه کنید.
     شاد باشید

     پاسخ دادن
     • زهره
      زهره می گوید:

      سلام
      تشكر فراوان حرفاتون قانع كننده بود و منطقي،فقط يك سؤال واسم پيش اومده امكانش هست من اين فرد رو به زندگيم جذب كنم و شناخت اين فرد رو به دوران نامزي موكول كنم؟ترجيحا اينجوري خيلي بهتره نهايتا در دوران نامزدي عيان ميشه،شما اصلا اشاره نكردين كه واقعا ميشه جذب كرد يا نه همين ك بدونم واقعا ميشه جذب كرد جوري با ذهنم عمل ميكنم كه حداقل اين فرد منو ببينه و شناخت هم در چارچوب خانواده اتفاق بيوفته…

     • زهره
      زهره می گوید:

      من خيلي كتاب خوندم و چند ساله كه از قانون جذب واسه بهبود روحيه و تحصيلاتم استفاده كردم اما اين بار با موضوعي برخورد كردم كه اين سؤال واسم پيش اومده كه ميشه يك فرد خاص رو جذب كرد يا نه همين و بس..در مورد كارما و اين چيزا هم ميدونم فقط حداقل بدونم جذب شامل همه چيز ميشه يا خير

  • زهره
   زهره می گوید:

   سلام،ممنون لطف كردي مهتا جان حرفات قابل تأمله واسم،سؤال من اين بود كه آيا واقعا همچين كاري شدني هست يا نه،چون من از صميم قلبم خواستار اين فردم و هرتلاشي كردم ذره اي از ذهنم بيرون نرفته حتي اين فرد منو نديده فقط يكبار بخاطر موضوعي از پشت تلفن صداي من رو شنيده من دارم انرژي ميذارم و خواستم ببينم اگر اين كارشدني نيست انرژي صرفش نكنم در مورد كارماي اون هم چيزي نميدونستم..

   پاسخ دادن
  • ستاره
   ستاره می گوید:

   با سلام
   من هم بانظر شما موافقم با رعايت اصول جذب ميشه يك فرد خاص رو جذب كردم اما كارماي خوبي نداره نه براي شما نه براي اون فرد خاص،وگرنه در اين قانون نقضي وجود نداره و توصيه ميكنم انرژي خودتون رو صرف پيدا كردن كسي هم ارتعاش با خودتون صرف كنيد زهره جان

   پاسخ دادن
 3. زهره
  زهره می گوید:

  سلام اقاي پاكار وقتتون بخير ممنون بخاطر اشتراك مطالب مفيدتون،اقاي پاكار سؤالي كه ذهن من و بسياري ازدوستانمو مشغول كرده اينه كه يك سري جاها گفته شده با قانون جذب يك فردخاث رو نميشه جذب كرد و در پاره اي موارد گفته شده كه امكان پذيره به شخصه من دوماه روي عكس يك نفر كليك كرده بودم بخاطر شباهت زيادش به يكي از عزيزان ازدست رفته ام و بزرگترين آرزوم شده بود كه اين فرد رو از نزديك ببينم يا حداقل باهاش صحبت كنم و يا عكساي بيشتري ازش بدستم برسه و دست بر قضا اتفاقاتي افتاد ك هم عكساي بيشتري بدستم رسيد و هم اين فرد كه از آشناهاي دوره بخاطر موضوعي شماره منو پيدا كردن و باهام تماس گرفتن كه باعث انگيزه ي بيشتر من در استفاده از قانون جذب شد الان سوال من اينه اگر بخوام اين فرد رو كاملا به زندگيم جذب كنم ميتونم؟اگر وقت كافي بذارم با ارتعاش مثبت و تجسم خلاق و استفاده از مطالب تله پاتي ميتونم بطور كامل جذبش كنم؟البته با شناختي كه ازشون دارم و تحقيقاتي ك انجام دادم فرد خاصي توي زندگيشون نيست و خيلي از شرايطش باهام همخوني داره

  پاسخ دادن
  • milad pakar
   milad pakar می گوید:

   با سلام.

   ببینید من هیچ وقت نگفتم که نمیشه روی شخص خاصی تمرکز کرد و امکانش نیست که اون شخص رو جذب کنید.

   بلکه شما زمانی مجاز هستین که شخصی رو تجسم کنین که اون شخص هم عاشق شما باشه و مشتاق شما باشه.
   وگرنه شما هیچ وقت اجازه ندارین کسی رو بر خلاف میل خودش جذب کنین یا تلاش کنین که جذب کنین. چرا که تبعات سنگینی برای شخص خواهد داشت.
   دلایلش رو در مبحث جذب عشق بررسی کردم. مطالعه بفرمایید

   پاسخ دادن
 4. امیر
  امیر می گوید:

  عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی
  عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی
  عاااااااااااااااااااااااااالیییییییییییییییییییییی

  پاسخ دادن
 5. شهرام
  شهرام می گوید:

  با سلام
  جناب آقای پاکار نمی دانم تحصیلات شما در چه حدی و با چه گرایشی است؟
  اما اطلاعاتی غلط ارائه داده اید و مدعی هستید افشاگری می کنید و می خواهید مانع دریافت اطلاعات غلط توسط مردم بشوید.
  دوست دارم بدانم مرجع علمی و تحقیقی شما برای حرف های تان چیست؟
  و آیا نام تجربیات شخصی شما علم است؟!

  پاسخ دادن
  • milad pakar
   milad pakar می گوید:

   با سلام.

   لطفا اگه نظری دارین با دلیل مطرح کنید
   و این رو هم بدانید که کسی که آگاهی داشته باشه از این قوانین ارتعاشی الهی- هیچ وقت قضاوت نخواهد کرد.
   پس لطفا بدون قضاوت دلایل خودتون رو مطرح کنید تا پاسخ بگیرید
   موفق باشید

   پاسخ دادن
 6. زری
  زری می گوید:

  بسیار از توضیح عالی شما ممنونم ….. من خیلی از سایت شما استفاده میکنم و سپاسگزارم تلاشهای شما و تیم ارزشمندتان هستم …
  با اجازه یک سوال دیگه دارم در معنویت *ونه در دین چون من مذهبی نیستم *همواره میگن خواسته باعث رنجه این گفته ی بودا هم هست …. نظر شما چیه؟ ممنون میشم اگه لطف کنید و پاسخ بدید ….

  پاسخ دادن
 7. زری
  زری می گوید:

  درود روز بخیر جناب آقای پاکار ضمن قدردانی از زحمات شما و همکاران محترم ، خیلی برام پیش اومده که چیزی از دلم گذشته و گفتم کاش این اتفاق برام بیفته و دیگه در موردش فکر نکردم ولی در زمانیکه فکرش رو نمی‌کردم رخ داده و مواردی بوده که خیلی خواستم اما نشده و رها کردم ممنون میشم اگه لطف کنید برام چگونگی اش رو توضیح بدید ….

  پاسخ دادن
  • milad pakar
   milad pakar می گوید:

   با سلام.

   این موضوع مربوط میشه به درخواست های ناخوداگاه.

   ما دو نوع درخواست از کائنات داریم که یکی بصورت خوداگاه هست و دیگری به صورت ناخوداگاه هست.

   درخواست های ناخوداگاه ما بر اساس نیازهای شدید درونی یا ارزش های ذاتی ما برنامه ریزی میشه.
   برای مثال وقتی هوا بارونی هست و شما در خیابان هستید بصورت ناخوداگاه این هدف در ذهن شما ایجاد میشه که یک ماشین بیاد تا شما سوارش بشین..
   شاید اگاه هم نباشید به این هدف ناخوداگاه…اما هدف در درون شما ایجاد میشه و حتی ماشین هم جذب میشه برای شما.

   گاهی این درخواست های ناخوداگاه یک لحظه به فکر آگاهانه هم خطور می کنه…

   در حالت کلی اهداف و درخواست های ناخوداگاه شما بدون توجه اگاهانه ی شما قابلیت جذب شدند دارند.
   اما اون چیزی که در فایل صوتی توضیح دادم مربوط به درخواست های اگاهانه ی شماست. درخواست هایی که انقدر باید روی آن ها تمرکز کنید که تبدیل به درخواست های ناخوادآگاهی هم بشوند .
   درخواست های خوداگاهی شما باید از لحاظی چگالی ارتعاشی به حد کافی برسند تا قابلیت متجلی شدن داشته باشند.

   اما درخواست های ناخوداگاه شما هرچند که اگاهی هم نداشته باشید نسبت به اونها، اما هر لحظه در حال ارسال ارتعاش به کائنات هستند و زمانی که این ارتعاشات به حد کافی رسیدند قطعا خلق خواهند شد

   پاسخ دادن

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 17 =