معجون عشق

معجون عشق

قدرتمندترین محصول برای جذب عشق و روابط دلخواه

همه چیز بر اساس این قانون حاکم در دنیا استوار است: شبیه ؛ شبیه را جذب می کند.

هر شخصی بر اساس باورها و ارزش هایی که در عمق ضمیرناخودآگاهش دارد ، هر لحظه ارتعاشاتی را به جهان هستی ارسال می کند و کائنات در پاسخ به این ارتعاشات وجودی شما، افرادی را در مسیر زندگی تان قرار می دهد.

هر شخصی به راحتی می تواند با تغییر باورها و ارتعاشات درونی خود، جاذب افراد دلخواه به زندگی خودش باشد.

برای دانلود فایل صوتی توضیحات معجون عشق کلیک کنید ??

امواج ذهنی

معجون عشق، تمام باورها و ارتعاشات وجودی شما را تغییر می دهد و با برنامه ریزی ذهن در حالت هیپنوتیزم، چنان قدرتی به شما هدیه می کند که افراد دلخواهتان را به زندگی خودتات جذب کنید.

در بحث روابط، نقش باورهای دوران کودکی بسیار مهم و حیاتیست. هر باوری در مورد روابط و عشق داشته باشید، دقیقا همان ها را در جذب همسر و فرد دلخواهتان تجربه خواهید کرد. و متاسفانه اکثر مردم دارای باورهای منفی و معیوب در مورد روابط هستند.

مهمترین و اصلی ترین مورد در جذب روابط ناخوب و شکست روابط ، نداشتن اعتماد به نفس و احساس لیاقت درونی هست. وقتی شما خودتون را با فرد مورد نظر مقایسه می کنید، در ته ذهن خودتان یک احساس خود کم بینی سراغتان می آید. سر و صداهایی در ذهن تان شروع می شود که به شما می گوید طرف مقابل شما، از شما خیلی بهتر هست. شما نمی توانید در کنارش باشید، شما لیاقت داشتن اون شخص را ندارید و …

و به این صورت ارتعاشاتی از ذهن شما به جهان هستی ارسال می شود که این ارتعاشات طبق قانون جذب، دقیقا در دنیای مادی شما متجلی خواهند شد و شما یا نمی توانید ازدواج کنید و رابط عاشقانه ای را جذب کنید، و یا افرادی را جذب خواهید کرد که باعث حقارت و شکست عشقی شما شوند. چرا که قانون جذب دقیقا بر اساس ارتعاشات شما کار می کند و برایش فرق ندارد که ارتعاشات شما خوب هست یا منفی، به هر حال افکار شما خالق واقعیت های شماست.

مرحله ی اول معجون عشق:

در فایل هیپنوتیزم شماره ۱ تکنیک ها و سناریوهایی طراحی شده که در عرض ۲۱ روز روی احساس لیاقت شما کار می کند. تا شما از درون پاکسازی شوید و افکار منفی که در مورد خودتان دارید از بین برود و یک قدرت درونی و جسارت بی نظیری را در خودتان احساس کنید.

چرا که شبیه شبیه را جذب می کند، وقتی شما یک انسان خوب و مقتدری باشید، افرادی را جذب خواهید کرد که شبیه شما باشند و انسان های خوب با ذاتی پاک و دارای روحی مهربان و با اخلاق باشند.

تاثیرات فایل شماره ۱ معجون عشق:

? همسویی با خداوند
? درک عشق خالق بی همتا
? احساس صلح درونی
? پاکسازی درون
? دوست داشتن خود
? احساس لیاقت
? احساس اعتماد به نفس و عزت نفس

 

 

جذب عشق

 

قانون ارتعاش همیشه و همه جا جاریست و بر اساس میزان و نوع ارتعاشاتی که از شما به کائنات ساطع می شود، افرادی را در مسیر زندگی شما وارد می کند. بسیاری از مردم باورهای معیوب و مخربی در مورد ازدواج و جذب روابط ایده آل دارند برای امثال این باورها در ذهن اکثر مردم هست:

 

⛔️ شوهر خوب پیدا نمیشه برای ازدواج
⛔️ من نمیتونم رابطه ی خوبی برقرار کنم
⛔️ دخترا از تیپ و قیافه ی من خوشون نمیاد
⛔️ ازدواج یعنی بدبخت شدن و از دست رفتن آزادی
⛔️ قیافه من جذاب نیست و پسرا خوششون نمیاد
⛔️ کسی که تمام ویژگی های مد نظرم را داشته باشد وجود ندارد

 

اینها باورهایی هستند که اکثر مردم در ذهنشان دارند و حتی باورهای زیادی که خودشان هم آگاه نیستند. و متاسفانه همه ی این باورها طبق قانون جذب عشق، تبدیل به تجارب زندگی مردم می شود و همین باورهای منفی در زندگی مردم متجلی می شود.

 

اسرار ذهن

مرحله ی دوم معجون عشق

 

در فایل صوتی شماره ۲ معجون عشق ، با تکنیک های هیپنوتیزم ، ضمیرناخودآگاه شما را برنامه ریزی می کنم  و باورهای بسیار قدرتمندی را در عمق ذهن شما ایجاد خواهم کرد. این باورهای مخصوص و بسیار قدرتمند تبدیل به سرنوشت شماخواهند شد و بعد از چند روز تمرین شاهد تغییرات خاصی در روند زندگی خودتان خواهید بود و نشانه هایی برای شما نمایان می شود.

چرا که در اثر ایجاد باورهای جدید در لایه های عمیق ضمیرناخودآگاه ، ارتعاشات و تشعشعاتی که از وجود شما به جهان هستی ارسال می شود تغییر می کند و جهان هستی در پاسخ به این تغییر ارتعاشی شما، افرادی جدید و شرایط جدیدی را در زندگی شما وارد خواهد کرد و خودتان شاهد تغییراتی در روابط و بهبود زندگی تان خواهید بود

همانطور که در مبحث قانون جذب عشق بصورت کامل توضیحات لازم را دادم که نباید روی شخص خاصی تمرکز کرد و بلکه باید شخصیت مد نظر را در ذهن ساخت و روی آن تمرکز کرد، وقتی شما به شخصیت مد نظرتان تمرکز می کنید ، بازهم فرکانسهایی را به جهان هستی ارسال می کنید و هوشمندی حاکم در کائنات ، افرادی که هماهنگ با این فرکانس های ارسالی شما باشد را پیدا می کند و از مسیرهای ناشناخته وارد زندگی شما می کند و به این ترتیب تعداد زیادی از افراد که دارای شخصیت مطلوب شما هستند به زندگی شما هجوم میاورند و خودتان متعجب خواهید شد که قانون ارتعاش چقدر قدرتمند هست

در فایل شماره ی ۲ معجون عشق ، تکنیک هایی طراحی شده که شما در حالت هیپنوتیزم بتوانید جزئیات شخصیت مد نظرتان را به خوبی تجسم کنید . در حالت هیپنوتیزم قانون جذب بصورت قدرتمند فعال می شود .چرا که در این حالت ذهن شما در حالت آلفا قرار دارد که در این لحظه، تجسمات خلاق و جملات تاکیدی بصورت مستقیم وارد ضمیرناخودآگاه. ترکیب هیپنوتیزم و قانون جذب، قدرتمندترین ابزار انسان در خلق اهداف و طراحی سرنوشت هست.

 

برای تهیه ی معجون عشق کلیک کنید

 

 

.

18 پاسخ ها
 1. یاسمن
  یاسمن می گوید:

  سلام خدمت استاد بزرگ.
  ویس هاتون واقعا پر انرزی و بی نظیر هستن
  خسته نباشید…
  وقتی طبق قانون جذب باور نا به فراوانی در ما تقویت میشه…ِِاحساس میکنم گاهی با حالت وفاداری قاطی میشه…مثلا شما این حس رو داری که چون فراوانی هست پس اگر به هر دلیل این شخص رفت فرد دیگه ای میاد و دیگه هیچ تلاشی واسه نگه داشتن یک رابطه نمیکنیم…ممکن هست لطفا تفاوت باور به فراوانی و هم ارتعاش بودن با شخص و وفادار موندن به یک رابطه خوب که گاهی مشکلاتی هم داره توضیح بدین؟ بی نهایت ممنون

  پاسخ دادن
  • میلاد پاکار
   میلاد پاکار می گوید:

   سلام و درود بر شما
   درسته جهان سرشار از فراوانی هست. ولی فراوانی به معنای بیخیالی نیست.
   شما در حین اینکه هیچ وقت برای بودن و موندن کسی نباید زور بزنین-باید بودن کسی که درکنارتون هست رو هم تحسین کنین و سپاس گزارش باشین.
   وقتی کسی در کنارتون هست و بی توجهی کنین بهش- در واقع نعمت الهی رو قدر ندونستین و این با باور به فراوانی بسیار تفاوت داره

   پاسخ دادن
 2. سحر قربانیا
  سحر قربانیا می گوید:

  سلام
  کسی مثله من که فعلا از نظر مالی تو شرایط خوبی نیست ولی به شدت علاقمند به حضور تو کارگاهی که گذاشتید هستم و متاسفانه حتی خواشتم این مبلغ رو قرض کنم اما چون درآمد ثابتی ندارم نگران از پس دادنش منصرف شدم و واسه اینکه نمیتونم بیام به این کلاس عالی گریه کردم.متوجهم ارزش کلاس بیشتر از مبلغیه که گفتید اما خیلی ها مثل من دوست دارن بیان و استفاده مفید ببرن با همه علاقه ای که از قدیم به این بحث داشتم.یعنی منم جز اون کسایی هستم که جهان هستی راه به این کلاسا نمیده ؟چون وضعیت مالیم یکسالیه تو شرایط بدیه و دنبال کار هستم شدیدا.واقعا این مبلغ چیزی نیست اما برای الان من زیاده.من خیلی علاقمند بودم آقای پاکار که هر طور شده بیام.

  پاسخ دادن
 3. ava88mh
  ava88mh می گوید:

  با سلام ممنون از شما جناب پاکار.من همیشه موقع گوش دادن ب فایلهای صوتی و حتی تمرینات یوگا موقع ریلکسیشن سنگینی در زانوی چپم حس میکنم و هیچ موقع تا الان نتونستم احساس کنم ک این قسمت از بدنم رها شده وتا آخر همینجوره ممنون میشم اگه دلیلشو بگین واینکه شماخودتون درتلگرام پاسخگو هستین یا همکاران محترمتون؟ با تشکر

  پاسخ دادن
  • milad pakar
   milad pakar می گوید:

   سلام و درود. دلیل این موضوع رو نمیشه حدس زد باید در حالت هیپنوتیزم به دلیل این موضوع پی برد…

   در کل چیز خاصی نیست. اصلا حساسیت نشون ندین بهش. رهاش کنین.

   در تلگرام هم اگه به ای دی خودم پیام بدین، خودم پاسخ میدم.

   پاسخ دادن
 4. ava88mh
  ava88mh می گوید:

  سلام جناب پاکار.موقع انجام تمرین شماره ۱ معجون عشق در حالت آلفا وقتی گریه میکنیم دلیلش چی میتونه باشه نا خوداگاه و اینکه توی این حالت وقتی چهره کسی ک ظلم کرده بهمون جلو چشممون بیاد این یعنی از حالت هیپنوتیزم خارج شدیم؟

  پاسخ دادن
  • milad pakar
   milad pakar می گوید:

   با سلام.

   در فایل شماره ۱ تمام افکار و باورها و انرژی های منفی شما خنثی میشه. و این حالت میتونه باعث گریه ی شما بشه…و حتی ممکنه افکار خاصی در ذهن شما خطور کنه که نشون میده افکار و انرژی ها در حال خنثی شدن هستند. نشانه ی خوبی هست.با قدرت ادامه بدین و حتما نتایج خودتون رو با من در میان بزارید

   پاسخ دادن
 5. محمد
  محمد می گوید:

  سلام. من قبلاً در مورد معجون عشق یک خرید ۴۲۰۰۰ تومانی داشتم که شامل امواج ذهنی و تعدادی جملات مثبت تاکیدی بود. راهنمائی کنید که این فایلهای جدید کلاً با پکیج قبلی فرق دارد یا اینکه همان است و تعدادی فایلها اضافه شده. در صورت صلاحدید ریز لیست این محصول را بدهید تا فایلهای تکراری را خرید نکنیم ممنون میشم.

  پاسخ دادن
  • milad pakar
   milad pakar می گوید:

   سلام. اون محصولی که شما قبلا خرید کردین امواج ذهنی هست و این محصول جدید فایلهای هیپنوتیزم جذب عشق هست.
   کلا متفاوت هستند و هر کدام تاثیرات مخصوص خودشون رو دارند.

   توضیحات معجون عشق رو مطالعه کنین و با محتوای این محصول آشنا بشید

   پاسخ دادن
  • milad pakar
   milad pakar می گوید:

   سلام.

   فایل اول این محصول برای هر شخصی مورد استفاده هست و نتایج خوبی به همراه داره.
   چرا که روی خودباوری و دوست داشتن و احساس لیاقت شما کار میکنه.
   و وقتی این مورد حل بشه تمام روابط شما دچار تغییر میشه و برای هر شخصی این فایل قابل استفاده هست.

   کتاب صوتی این محصول برای افرادی که ازدواج کردن فوق العاده مفید هست

   فایل صوتی دوم این محصول هم تاثیراتی میتونه روی تغییر رابطه ی کنونی شما داشته باشه. که باید در داخل فایل دوم رابطه ی مد نظرتون با همسرتون رو تجسم کنین

   پاسخ دادن
 6. زری
  زری می گوید:

  سلام وقت بخیر و شادی … این محصول چه تفاوتی با فایل صوتی جذب نیمه ی گمشده داره؟ و کسی که هنوز داره این فایل رو گوش میده نیازی به این فایل داره؟

  پاسخ دادن
  • milad pakar
   milad pakar می گوید:

   سلام و درود.

   فایل صوتی نیمه گمشده یک موج ذهنی هست. بدون کلام هست و فقط موسیقی رو گوش می کنید و امواج ذهنی روی ذهن شما کار می کنه .

   معجون عشق ۲ تا فایل هیپنوتیزم هست که تخصصا روی جذب عشق و روابط کار می کنه که توضیحاتش در متن بالا امده هست.

   در کنار معجون عشق میتونین از امواج ذهنی نیمه گمشده هم استفاده کنید و الزامی نیست. خود معجون عشق تاثیرات شگرفی خواهد داشت برای افراد

   پاسخ دادن

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + یازده =