کارگاه تکنیک های جذب دیگران

تکنیک های جذب دیگران

jazbe-eshq1(1)

این دوره بصورت ویدوئی فیلم برداری شده و در اختیار شما قرار می گیرد

 

سلام دوست خوبم.میلاد پاکار هستم. دوست همراه و همیشگی تو برای رسیدن به موفقیت در تمام جنبه های زندگی.

 

✅ سالها بود که در این فکر بودم که چرا اکثر مردم با عشق و عطش فراوان رابطه ای رو ایجاد می کنن ولی بعد از مدتی دماسنج عشقشون سرد میشه؟

✅ واقعا برام جای سوال بود که چطوری میشه یک دختر یا پسر خوشگل و خوشتیپ با یک فرد معمولی یا بعضا زشت ارتباط ایجاد می کنه؟

✅یا مثلا افرادی بودن که همیشه در هر جمعی که وارد میشدن ناخودآگاه همه رو به سمت خودشون جذب می کردن و جذابیت خاصی داشتن!!

✅ و اینکه چطوری میشه عشق ایجاد میشه؟ رابطه چی هست؟ و …

 

همچنین سوالات زیادی همیشه در ذهنم بود و چندین سال مشغول پیدا کردن سوالاتم بودم. از متافیزیک گرفته تا روانشناسی و علوم ذهنی و هیپنوتیزم و ان ال پی و … همه رو بررسی کردم تا پاسخ سوالتم رو بگیرم. و در نهایت بعد از چندین سال تحقیق و آموزش دیدن راز روابط رو درک کردم:

 

رابطه یعنی ایجاد تصویر یک فرد در ذهن فرد دیگری

 

یعنی وقتی تو با من یک رابطه ای رو برقرار می کنی در ذهن تو یک تصویری از من شکل میگیره که این تصویر میتونه شبیه یا متفاوت از شخصیت و هویت من باشه. و حالا تو بر اساس این تصویری که از من در سطح ضمیرناخودآگاهت ایجاد شده با من رابطه برقرار می کنی!!

درک این موضوع شاید کمی سخت باشه. اما بسیار جالب هست. با درک این راز بسیار شگفت انگیز ما میتونیم که یک سری تکنیک های خارق العاده ای رو انجام بدیم که یک تصویر مطلوب از ما در ذهن فرد مقابل ایجاد بشه و در این صورت اون فرد عاشق ما میشه و رفتار بسیار خوبی رو با ما خواهد داشت.

من در کارگاه قدرتمند تکنیک های جذب دیگران- روش هایی اسرار آمیزی رو بهت یاد میدم که به زیبایی تمام و به سادگی هر شخصی رو عاشق خودت کنی. کل تمرین و تکنیک های دوره در ۴ بخش قرار میگیره:

قبل از آشنایی با افراد– آشنایی با افراد و اولین دیدار- ایجاد علاقه – تبدیل علاقه به عشق

 

buy-link-17(1)

 


مرحله اول: قبل از ایجاد رابطه

بعضی از مردم بصورت ذاتی جاذب افراد به سمت خودشون هستن. در هر جمعی که وارد میشن همه رو مشتاق میکنن به خودشون.در واقع این قدرت جذابیت یک سیستم انرژی درونی هست که از اعتماد به نفس و عزت نفس و فعال شدن انرژی جذب درونی نشات میگیره. که در این مرحله قبل از اینکه رابطه ای ایجاد بشه با انجام تکنیک های کاملا کاربردی عزت نفس و اعتماد به نفس رو به اوج میرسونیم و یک تمرین متافیزیکی برای فعال سازی نیروی جذابیت درونی انجام خواهیم داد.

که اینها همگی باعث میشه که تو دوست خوبم دارای یک انرژی جذب فوق العاده ای بشی که در هر جمعی همه رو تحت تاثیر قرار بدی و افرادی که وارد زندگیت میشن و باهات رابطه برقرار میکنن-بهتر و ایده آل تر میشه.


مرحله دوم: اولین دیدار با فرد مورد نظر

همیشه اولین دیدار زیر بنای ایجاد یک رابطه ی جدی هست. زمانی که با هر کسی می خوای یک رابطه ی عاطفی ایجاد کنی یک دیدار حضوری باهاش هماهنگ می کنی. دوست خوبم آیا میدونی که دیدار چنان تاثیر عمیقی در سطح ذهن افراد داره که دیدارهای بعدی از فیلتر همین دیدار اول رد میشه؟

وقتی تو بتونی در دیدار اول یک احساس خوب و تاثیر مثبت در ضمیرناخودآگاه طرف مقابلت ایجاد کنی- من بهت قول میدم که اولین گام رو برای عاشق کردن اون شخص به خودت و ایجاد یک رابطه ی فوق العاده جذاب برداشتی. از اونجایی که یکی از اسرار جذب دیگران ایجاد تاثیر مطلوب در ذهن مخاطب هست- در این مرحله مجموعه تکنیک هایی خیلی عالی رو یاد می گیری که میتونی هر شخصی رو که اولین بار باهاش دیدار داشتی باشی رو به سمت خودت جذب کنی بطوری که واقعا دوست داره در کنار تو باشه و یک رابطه ی قشنگی رو داشته باشین


مرحله سوم: ایجاد علاقه

در این مرحله بهترین ناب ترین و جادوییترین تکنیک ها رو یاد میگیری- به طوری که واقعا میتونم بهت بگم که در هر رابطه ای میتونی موفق باشی.  در هر مرحله ی از رابطه ها باشی با انجام تکنیک های شگفت انگیز در این مرحله همه رو مجاب می کنی که رفتار بسیار خوبی با تو داشته باشن. طوری که حتی شخص میتونه دلبستگی شدیدی به تو داشته باشه.

به یک لیمو ترش فکر کن… حالا به یک لواشک خیلی ترش فکر کن…حالا به آلوچه سبز فکر کن…

چه اتفاقی افتاد دوست من؟ بزاق دهنت ترشح میشه و نمیتونی جلوش رو بگیری. میدونی چرا؟ این یکی از شگفت انگیز ترین سیستمهای ذهن توست. شرطی سازی ذهن!! با این مکانیسم ساده و با استفاده از تکنیک های قدرتمند شرطی سازی کاری میکنیم که ذهن طرف یک کشش و جاذبه ی فوق العاده شدیدی به سمت تو داشته باشه. به طوری که واقعا بدون تو بی قرار بشه. و این ها همگی قدرتی هست که تو دوست خوبم یاد میگیری و میتونی هم در رابطه ی کنونی خودت و هم در تمام روابط خودت ازشون استفاده کنی. حتی روابط کاری.

حتی اگه یک رابطه ای داری که با طرف مقابلت رابطتون سرد شده – با انجام تکنیک های بی نظیری که بهت یاد میدم میتونی رابطه ی خودت رو دوباره به اوج برسونی و از قدرتی که به دست میاری خودت هم شگفت زده خواهی شد.

حتی اگه در محل کارت با همکارت یا دوستت زیاد رابطه  خوبی نداشتی- در عرض یک ماه میتونی کاری کنی که اون شخص رفتارش باهات عوض بشه و تمایل به دوستی شدید با تو داشته باشه. آره دوست خوبم. اینها همگی یعنی قدرت. یعنی اینکه تو اسراری رو یاد میگیری که با ذهن مخاطبت ارتباط برقرار کنی و کاری کنی که هر شخصی بدون اینکه خودش هم بفهمه علاقه ی شدیدی به تو داشته باشه. چرا که گفتم راز اصلی روابط این هست:

تاثیر آگاه بر روی ضمیر ناخودآگاه فرد برای اینکه یک تصویر مطلوب از ما در ذهن مخاطب ایجاد بشه تا بر اساس اون تصویر مثبت با ما رفتار کنه


مرحله چهارم: عاشق کردن دیگران

سوال بسیار مهمی که مطمئنم ذهنت رو مشغول میکنه:  به طرف مقابلت بیشتر توجه کنی و محبت کنی عاشقت میشه؟ یا اینکه باهاش سرد باشی و بی تفاوتی کنی؟

در این مرحله راز این سوال رو یاد می گیری و متوجه میشی که چه رفتاری باعث ایجاد عطش شدید قلبی در طرف مقابل میشه. و رابطه ای که قبلا ایجاد شده رو تبدیل به عشق پایدار می کنی.

در اینجا تئوری الاکلنگ عشق رو که حاصل سالها تجربه و تحقیق شخصی خودم هست رو بهت یاد میدم و متوجه میشی که اشتباه اکثر مردم چیه که باعث سرد شدن روابط میشه. این تئوری فوق العاده جذاب یکی از دلایلی بود که باعث شد من شکست عشقی رو تجربه کنم و در اون شرایط بود که به این مفهوم شگفت انگیز پی بردم. برای همین در تکنیک های جذب دیگران- این مبحث کاربردی رو هم تقدیم تو دوست عزیزم می کنم

در این مرحله دو تکنیک شگفت انگیز رو هم بهت یاد میدم که دیگه غوغا میکنی: چطوری بدون اینکه طرف مقابل ناراحت بشه پیشنهادش رو رد کنم و جواب نه بگیم؟

چطوری کاری کنیم که دیگران پیشنهادات ما رو بدون مخالفت بپذیرن ؟؟


 

واقعا خوشحالم که تو دوست خوبم رو در کارگاه تکنیک های جذب عشق همراهی میکنم که در این کارگاه بی نظیر بتونی تکنیک های خارق العاده ای رو یاد بگیری و در تمام روابطت بدرخشی.

تکنیک های جذب دیگران رو وقتی بتونی انجام بدی و در خودت نهادینه کنی تمام روابطت دگرگون میشه. هر کسی رو که بخوای می تونی شیفته ی خوت کنی. هر پیشنهادی رو میتونه به هر کسی بقبولانی- و به راحتی جاذب افراد بشی و مثل یک الماس در هر جمعی بدرخشی.

اما من بازم به اینها اکتفا نمیکنم. تو دوست خوبم رو همیشه همراهی خواهم کرد. در روزهای آینده آپدیت های جدیدی رو در قالب فیلم برای تو آماده میکنم. مطالب دیگه ای رو هم در زمینه جذب عشق و بهبود روابط تقدیمت خواهم کرد که دیگه کاملا بی نیاز بشی از هر منبعی و طعم زیبای خوشختی رو بچشی.

 

آیا آماده ای همراه من باشی در این دوره ی شگفت انگیز و پر از خاطرات خوب؟؟

 

 

buy-link-17(1)

 

 

4 پاسخ ها
  1. جواد
    جواد می گوید:

    سلام .وقتتون بخیر
    من دیروز هر چقدر تلاش کردم نتونستم تکنیک جذب دیگران رو خریداری کنم از طریق آنلاین.اگه امکانش هست لطفا تا امشب تخفیف رو تمدید کنین تا خرید کنم.در ضمن شماره کارتتونو بدین تا مبلغ رو بزنم .چون آنلاین نمیشه زد

    پاسخ دادن

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 2 =